Slideshow, home flame collection, uni flame, wall flame, letterman II, corner flame, wall clock, floor flame, led clock, trophy steel, absolut system, shining Krb Home flame collection

vítáme Vás na stránkách společnosti FLAMENE

Jsme výhradním dovozcem německé značky RADIUS DESIGN COLOGNE pro Českou a Slovenskou republiku.
Přinášíme Vám širokou nabídku designových produktů této značky tvořených s filozofií funkčnosti, atraktivnosti, kvality a především skutečné originality ... Doufáme, že u nás najdete inspiraci pro Váš domov.


!!!DŮLEŽITÉ!!! Občasný problém s objednávkami

Poslední dobou se občas stává, že nám přijde prázdná objednávka. Pokud Vám nepřijde potvrzení Vaší objednávky, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo mailem uvedeným v kontaktech. Děkujeme za pochopení.


inFormátor FLAMENE

Pokud Vás naše stránky zaujaly a chcete jako první vědet o všech novinkach a akcích, je zde pro Vás inFormátor FLAMENE


něco málo o Radius Design Cologne

Na první pohled se může zdát, že na trhu s nábytkem je všechno a dokonce mnohem více, než potřebujeme k pohodlnému bydlení. Při bližším pohledu však náročný zákazník zjistí, že by zde mohlo být dokonce méně, ale zato kvalitnějšího zboží. To je filozofie, kterou se řídí Radius Design. Být fukčnejší, originálnejší a atraktivnejší než to, co je již na trhu, je hlavním cílem Radius Design. Zdokonalovat, objevovat mezery v nabídce, vyplňovat je a vytvářet technologické výhody aplikovatelné na výrobky, byla a je motivace Michaela Rösinga, generálního ředitele Radius Design. Když před 20 lety začínal vyvíjet produkty, byla to hlavně jeho neuspokojenost s tím, co bylo dostupné a z tohoto pocitu vznikaly první nápady. V zásadě to platí dodnes. Jenom je tato filozofie jestě obohacená o mnohaleté zkušenosti a spolupráci s dalšími designéry, technickými manažery, prodejci a dodavateli. Takto propojené know-how se odráží v inovační síle, kvalitě produktů a spolehlivosti dodávek.


home flame collection

HOME FLAME COLLECTION

Podívejte se, jak příjemný pocit tepla a útulnosti ve Vašem domově vyčaruje bio-krb z HOME FLAME COLLECTION. Přehrát video


naprosté vánoční novinky!

Naprosté vánoční novinky!

Vážení zákazníci,
současně s letošními Vánocemi se objevilo od Radius Design několik naprosto nových výrobků! Mezi nimi je například stojan na dřevo ve stylu pořadačů na CD a knihy od Radius Design (ty jsou k nahlédnutí v sekci Interiér), nebo stojan na lahve ve stejném stylu. Avšak naprosto nejlepším hitem je nový stolek X-CENTRIC 2! Pro více informací nás kontaktujte na náš e-mail, nebo na telefony uvedené v kontaktech.


novinka: stromeČek na klÍČe a mobily

novinka: STROMEČEK NA KLÍČE A MOBILY

Stromeček na klíče a mobily je vkusný doplněk do bytu nebo kanceláře na odložení klíču a dobíjení mobilů, digitálního fotoaparátu, MP přehrávače a jiných zařízení. Vy však neuvidíte žádné ošklivé nabíjecí adaptéry, ty budou skryté uvnitř stromečku. Stromeček je masivní a stane se zajímavým prvkem v každém interiéru. Taky na něj můžete pomocí magnetu připevňovat různé odkazy nebo fotky a tak jej bude využívat celá rodina.


novinka: bio-krby v bílém provedení

novinka: bio-krby v bílém provedení

Bílá je moderní a proto Radius Design některé své nejprodejnejší bio-krby připravil v bílé variante. Více v sekci KRBY.


novinka: bio-krb top flame

novinka: bio-krb TOP FLAME

Perfektní bio-krb pre výrazné prostory. Elegantní TOP FLAME promění každý podstavec, výběžek nebo zeď na zajímavé zátiší.
Intenzitu plamene je možné regulovat pomocí posuvných křídel hořáku.


RADIUS design cologne ABSOLUT lighting

Copyright © 2008 - 2019 Flamene | Obchodní podmínky | Doprava | Vyrobilo studio Fumi