Designové doplňky do interiérů

Dopravní podmínky platné pro zákazníky internetového obchodu www.flamene.eu

DOPRAVA NA ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Doprava zboží: Zboží Vám bude doručeno nejpozději do 48 hodin od převzetí zásilky dopravcem. Zásilka bude doručena přímo do Vašeho domu či zaměstnání.

Běžný rozvozový čas u tohoto typu dopravy jsou pracovní dny od 8:00 do 17:00. Aktuální stav zásilky můžete sledovat na www.generalparcel.cz.
Zvolte „Sledování zásilek“ a pak „Vnitrostátní“. Do políčka „Zadejte číslo vašeho balíku“ zadejte číslo zásilky, které Vám zašleme e-mailem v den expedice zásilky.

Zboží můžete zaplatit bankovním převodem před expedicí nebo na dobírku v momentě doručení zásilky.

Doprava je plně hrazená zákazníkem:
Cena dopravy bez dobírky: 149 Kč
Cena dopravy s dobírkou: 199 Kč

Omezení: Z důvodu dodržení bezpečnosti při dopravě je maximální objednávací množství u výrobku č. 100 Bio-ethanol 3l omezené nejvíce na 10 balení (30 litrů).

Reklamace mechanického poškození z dopravy: Zákazník je povinnen zkontrolovat obal zásilky v přítomnosti dopravce a převzít ji pouze pokud není nijak poškozená. V opačném případě je nutné sepsat reklamační protokol nebo zásilku odmítnout. Mechanické poškození zboží v neporušeném obalu je nutné nahlásit do 3 dnů od převzetí zásilky. Na pozdější reklamace tohoto charakteru nebude brán zřetel.

RADIUS design cologne ABSOLUT lighting

Copyright © 2008 - 2019 Flamene | Obchodní podmínky | Doprava | Vyrobilo studio Fumi